0530 544 54 48
Adnan Kahveci Mah. Mimar Sinan Cad. Pelitli/Trabzon
Facebook ta Paylaş
Twitter ta Paylaş
HİZMETLERİMİZ
Neler Yaparız

Neler Yaparız

Trabzon Su Kaçağı | Neler Yaparız ?

Trabzon Su Kaçağı Servisi, yılların tecrübesi ve günümüzün değişen teknolojik yeniliklerine göre siz müşterilerimizin beklentilerine fiyat-kalite olarak en iyisini sunmaktadır.

Su kaçağı bulma, su kaçağı tamiri, tıkanıklık açma, su tesisat işleri, kombi ve petek temizliği gibi birçok tesisat işlerinde son derece profosyonel ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet etmiştir.

Uzman kadromuzla 7/24 daima iletişime açık haldedir. Yapılan işlerimizin arkasında durarak 1 yıl garanti vermektedir.

Su kaçağı nasıl bulunur su kaçağı ilk önce su kaçağı cihazları ile yeri noktasal tespit edilir, tespit edilen yer kırılarak müşteriye gösterilir ve onarımı yapılır bu sayede büyük onarım ve tadilat yapmadan bir, iki seramik kırarak onarım yapıldığından çok az masraf ve tadilatla onarım yapılmaktadır.

,

Trabzon İnşaat Ve Fabrika Tesisatı

Usta Yapı Isı Sistemleri | Trabzon İnşaat Ve Fabrika Tesisatı  Usta Yapı Isı Sistemleri olarak, kurulduğumuz günden bu yana geçen süre içerisinde, ulusal ve uluslararası pazarlarda pek çok endüstriyel yapı, fabrika, lojistik depo ve iş merkezi projesini başarıyla tamamladık. Bugün, bilgimiz, tecrübemiz ve iş ahlakımızla inşaat sektöründe referans gösterilen bir firma haline gelmenin ve müşterilerimize verdiğimiz tüm sözleri tutmuş olmanın gururunu yaşıyoruz. İlk günkü heyecanımızla, yatırımcı ve girişimcilerin hayallerinin gerçekleşmesine katkı sağlarken; müşteri memnuniyetini daha da üst noktalara taşımak için teknolojik altyapımızı, süreçlerimizi ve insan kaynağımızı geliştirmeye devam ediyoruz.

Devamı
,

Trabzon Elektrikli Kombi

Usta Yapı Isı Sistemleri | Trabzon Elektrikli Kombi Elektrikli kombi işlevsel olarak diğer ısıtma sistemlerinde kullanılan cihazlarla aynı özellikte çalışmaktadır. Tesisatta ki su ısıtılarak pompalanır bu bakımdan her şekilde (yerden ısıtma v.b) tesisat sistemlerinde hiçbir değişiklik olmadan elektrikli kombi kullanılabilir.

Devamı
,

Trabzon Tamirat Dekorasyon

Usta Yapı Isı Sistemleri | Trabzon Tamirat Dekorasyon Tadilat ve dekorasyon İşlerindeki başarı, eğitim ve tecrübeden geçmektedir. Biz bu işi severek yapıyoruz. Konusunda uzman kadromuz ve deneyimli ustalarımızla işlerinizi, günün gelişen ve değişen dekorasyon tekniklerini de dikkate alarak dinamik bir ekip çalışması yapmaktayız.İşi Zamanında teslim, uygun fiyat garantisi de veriyoruz. Ön incelemede yerinde keşifini yaptıktan sonra istediğiniz kalitede ve malzemeyle,istediğiniz bütçede tadilatınızı yapıyor. Yaptığımız işin sorumluluğunu alıyoruz. Tadilat ve onarım işleri can sıkıcı, sorunlu işler olmaktan çıkıyor. Birebir yerinde A dan Z ye tüm işlerinizi  bize gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. İster evinizin boya badana sı olsun ister anahtar teslim tadilat işleri olsun hepsine talibiz.Çünkü biz işimizi büyük küçük diye ayırmıyoruz. Biz işi almadan önce bir Plan hazırlamaktayız.Daha sonra sizlerle plan üzerinde çalışma yaptıktan sonra projelendirip uygulama programımıza almaktayız. Komple iç tadilat işleri , Mağaza tadilatı , Ev tadilatı , Ofis tadilatı, Anahtar teslim tadilat işleri, dekorasyon , ev dekorasyonu , ofis dekorasyonu, sıva ve boya işleri, mantolama , ses yalıtımı , Mutfak ve Banyo tasarımı , PVC doğrama , Çatı Yalıtımı , Kartonpiyer, Asma Tavan , Bölme duvar, Fayans seramik döşeme işleri , Sıhhi tesisat , Elektrik tesisatı , Doğalgaz tesisatı , iç cephe mantolama , dış cephe mantolama aklınıza tadilat ve dekorasyon hakkında ne geliyorsa uyguluyoruz. Tadilat işleri ni tek elde toplayarak fiyattan ve zamandan kazanıyorsunuz.

Devamı
,

Trabzon Pnomatik Tesisatı

Usta Yapı Isı Sistemleri | Trabzon Pnomatik Tesisatı Bir pnömatik sistemde arıza aramadan önce sistemin hangi elemanları içerdiğini ve onların nasıl çalıştığını anlamak gerekir. Pnömatik sistemler, tesisten tesise değişmesine rağmen, çeşitli elemanların çalışma özellikleri temel bilgisine sahip olması, kuruluşa ait sistemde arıza arama esnasında çalışana yardımcı olacaktır. Tesisin pnömatik sistemini azami verimde çalıştırmak için arıza ortaya çıkmadan önce muhtemel arıza noktalarını tanıma yeteneğini geliştirmek önemlidir. Aynı zamanda arızanın sebebini, üretime en az engel olacak şekilde, düzeltmek gerekir. Bu kısım bir pnömatik sistemi oluşturan çeşitli elemanları tanıtacaktır.    

Devamı
,

Trabzon Hava Tesisatı

Usta Yapı Isı Sistemleri | Trabzon Hava Tesisatı Basınçlı Hava Tesisatı hesabı ve kompresör hesabı yapılabilmesi için borularda basınç kaybı, efektif  boru uzunluğu ve boru çapının belirlenmesi, hava tankı hesaplanması, hava sarfiyatının hesaplanması, kompresörler için Poly V kayış Kasnak seçimi ve kompresörler için soğutma fanı seçme programları verilmiştir. Basınçlı Hava tesisatı, ana boru şebekesi ve branşmanların boru çapı, izin verilen en yüksek hava akış hızı ve boru içindeki sürtünmeden ileri gelen basınç düşümü esas alınarak belirlenir. Ana boru şebekesindeki boru çapları belirlenirken basınçlı hava sistemine gelecekte yapılabilecek eklemeler (kompresör eklenmesi,kullanılan hava debisinin artması vb.) dikkate alınmalıdır. Ek olarak aşırı basınç düşümü özellikle uzun boru hatlarından kaynaklanır ve yüksek hava akış hızı, havanın içindeki nemin (suyun) tutulamayıp borular içinde hava ile birlikte akmaya devam etmesine yol açar. Boru hatlarının büyük bir çoğunluğunda ek sürtünme ve çarpma (yön değiştirme, daralma, genişleme) kayıplarına yol açan dirsekler (bükümler) ve valfler yer alır.

Devamı
,

Trabzon Yangın Ve Hidrofer Tesisatı

Usta Yapı Isı Sistemleri | Trabzon Yangın Ve Hidrofer Tesisatı Yangın; yanıcı özellikteki katı, sıvı ve gaz haldeki maddelerin denetim dışı(kontrolsüz) yanmasıdır.Bir yangınla ne zaman nerede ve hangi şartlar altında karşılaşılacağını kestirmekmümkün değildir. Bu yüzden tedbirli olmak gerekir. Yangından doğabilecek can kaybının yanı sıra zararları önlemenin veya azaltmanın en başta gelen yolu, yangına neden olacak faktörleri ortadan kaldırmak ve yangına hemen müdahale edebilecek tedbirleri almaktır. Yapılan incelemelerde yangın güvenlik önlemleri ne kadar yetersiz ve kontrol mekanizması ne kadar yavaşsa, yangın sayısının ve yangından doğan zararların o oranda fazla olduğu görülmüştür. Yine yapılan incelemelere göre yangın güvenlik önemlerinin alınması, yangını söndürme işleminden ve yangının verdiği zararlardan daha ekonomiktir. Bir binayı yanmaz olarak inşa etmek mümkün değildir. O halde yapılacak en akıllıca iş onu güvenli hale getirmektir. Yangın tehlikesini mümkün olduğu kadar minimuma indirmek ve yangına çabuk müdahale etmek için daha binaların tasarımı döneminde bir dizi tedbirler düşünülmelidir. Bu tedbirler, inşaat döneminde uygulanmalı ve işletme döneminde işlerliği sağlanmalıdır.

Devamı
,

Trabzon Yerden Isıtma

Usta Yapı Isı Sistemleri | Trabzon Yerden Isıtma sistemde ısı bütün bir döşeme sahasından yayılmakta ve oda içinde homojen bir ısı dağılımı sağlanarak  insan yapısına en uygun ve en ekonomik ısınmayı temin etmektedir. Döşeme satıh sıcakları ortalama  28 C İzmir yerden ısıtma tesisat firmalarıolduğundan söz konusu yerin hava nemindeki rahatsızlık  verici düşme mevzu bahis değildir. (Hava nemindeki azalma üst solunum yolu enfeksiyonlarını artırır). Yerden ısıtma sistemlerinde oda içindeki hareketinin az olması, mikrop ürememesi için tavsiye  edilmektedir. Radyatörlü sistemde bilhassa tavan ve ısıtıcıya yakın bölgelerde oluşması önlenmeyen  faydasız sıcak hava astıklarının “yerden ısıtma sisteminde” tamamen bertaraf edilmiş edilmiş olması  bu sisteme 30-50’ye varan bir enerji tasarruflu getirmektedir.

Devamı
,

Trabzon Güneş Enerjisi

Usta Yapı Isı Sistemleri | Trabzon Güneş Enerjisi güneşten gelen sonsuz enerjiyi fotovoltaik modüllerin ve diğer bileşenlerin kurulumu ile elektrik enerjisine çeviren sistemlerdir. Güneş enerjisi santralleri hesap makinelerindeki sistemler gibidir fakat büyük ebatlarda güneş pilleri kullanılır. Fotovoltaik güneş pilleri, üzerine gelen güneş ışınlarını elektriğe çevirirler. Mevcut en temiz enerji üretim teknolojisi ve doğa dostu olan güneş enerjisi santrallerinde üretilen elektrik 10 yıl devlet garantili gelir sağlar. Aynı zamanda yapım – işletim maliyetleri ve verimli olması açısından da karlı bir enerji kaynağıdır.

Devamı
,

Trabzon Kalorifer Tesisatı

Usta Yapı Isı Sistemleri | Trabzon Kalorifer Tesisatı​ Isınma  ve sıcak su ihtiyacınız için ideal çözüm doğalgazlı Kombi Radyatör sistemidir. Kısa sürede evinizi istediğiniz sıcaklığa getirir , Ekonomik ve Konforlu bir ısınma sağlar.Bireysel ve merkezi ısıtma sistemleri olarak tesis edilebilir.   İyi bir Kalorifer Tesisatı için dikkat edilmesi gereken hususlar vardır.    .Kombinin yeri : daire içi  kalorifer tesisatında dengeli bir ısı  dağılımı ve banyo ve mutfak gibi mahallerde kullanma sıcak suyunun hızlı bir şekilde elde edilebilmesi için kombinin konacağıyer çok önemlidir. .Tesisat güzergahı : Kombiden radyatörlere kalorifer tesisatı dağıtılırken sıcak suyun en az kayıpla radyatörlere ulaşması , radyatörlerin her tarafının ısınabilmesi gereklidir. Tesisat suyunun kombive radyatörler arasında sorunsuz bir şekilde dolaşabilmesi için seçilen güzergah çok önemlidir. .Malzeme ve işçilik kalitesi : Tesisatta kullanılan malzemelerin doğru olması gerekir.özellikle boru çaplarının uygun seçilmesi ve radyatör bağlantılarının doğru yapılması tesisatın rahat çalışması için önemlidir.Boruların ek yerlerindeki kaynaklar boru çapını daraltmamalıdır.Tesisatta tıkanma veya çap daralması radyatörlerin iyi ısınmasını engeller.İşi ehline yaptırmak verdiğinizin karşılığını almanızı sağlar.

Devamı
,

Trabzon Doğalgaz Tesisatı

Usta Yapı Isı Sistemleri | Trabzon Doğalgaz Tesisatı​ Daire kapılarında bırakılmış olan vanalardan itibaren ocak ve ısıtıcı cihazlar için yapılan tesisatlarıngeçiş güzergahları belirlenerek duvar geçiş yerleri delinmektedir. Daha sonradan kelepçeleri duvarasabitlenerek ölçüleri alınıp çelik borular kesilip dişleri açılır ve montajlama işlemi yapılır. Ocak ve cihazlardan önce bulunan vana ve makaronlu Flex’lerinin montajlaması yapılmaktadır. Açılmakta olan duvar geçişlerinin alçıyla kapatılarak, sayaç bağlantı noktalarında bulunan test nipeli yardımıyla“U” manometre sayesinde test yapılır ve İgdaş randevusuna kadar beklenir.

Devamı
,

Su Kaçağı Tamiri

Trabzon Su Kaçağı | Su Kaçağı Tamiri Su kaçağı tamiri kalite anlayışıyla yapan bir firmayız. Eski yapılarda olacak sorunlara karşı önlemler alabiliyor anında müdahale edebiliyoruz. Trabzon kaçak su tamiri her bölge de her durumda olabilir. Önemli olan doğru tespit edilmesidir. Artık eski zamanlardaki gibi dökme kırma işlemi yapmıyoruz. Böyle durumlarda artık teknolojinin gelişmesiyle su kaçağı tespit cihazların çıkması işleri kolaylaştırdı. Bu cihazlar sayesinde kırmadan su kaçak tamiri yapabiliyoruz. Su kaçak tespiti yaparken artık kimsenin günlük yaşantısına müdahale etmeden halledebiliyoruz. Buda işimizi daha kalite eve güvenden ödün vermeden yapmamızı sağlıyor. Müşteri memnuniyetini her zaman üstün tutan Trabzon​da Su Kaçağı günün en iyi önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir.

Devamı
,

Su Kaçağı Nasıl Bulunur

Trabzon Su Kaçağı | Su Kaçağı Nasıl Bulunur Su kaçağı, yapıların tesisatlarından doğan sorunlardan biridir. Bunların çözümü için önce sorunun kaynak noktasının bulunması gerekir. Su kaçağı sadece bulunduğu noktaya zarar vermez. Tavandaki su sızıntıları önlem alınmadığı taktirde, binaların yapılarında çürütme yapabilmektedir. Bu sebeple gördüğünüz su sızıntılarını hafife almayıp, sorunu hemen çözdürmenizde fayda vardır. Su kaçağı tespitleri artık eskisi gibi duvarlarınıza zarar vermeden halledilir. Bütün duvarların kırıldığı yöntemler geride kalmıştır. Uzman cihazlar sayesinde yapınızın su kaçağı sorununu duvarlarınızı kırmadan dökmeden yapmamız mümkündür.          

Devamı
,

Su Tesisatı Kaçak Tespiti

Trabzon Su Kaçağı | Su Tesisatı Kaçak Tespiti Su tesisatlarındaki kaçaklar hem sizi hem de komşuları oldukça rahatsız edebilmektedir. Su tesisatı günümüzde her evde ihtiyaç olan ve birçok kişinin de oldukça sıkıntı çektiği konular arasında yer alabilmektedir. Bu tür konularda ise günümüzde oldukça özel ve kaliteli boru sistemleri kullanılarak oldukça uzun ömürlü su borular sayesinde su kaçağı ya da sızması gibi konularında önüne geçilmek mümkün olabilmektedir. Bunlardan hariç olarak ise genellik ile eski yapılarda ve yıllardır aynı tesisatı kullanan ev sahipleri ise zaman içersinde boruların farklı sebeplerden dolayı çatlaması ya da deforme olması sebebiyle bu tür konularda sıkıntı çekebilmektedirler.

Devamı
,

Tesisatta Su Kaçağı

Trabzon Su Kaçağı | Tesisatta Su Kaçağı Tesisatta su kaçağı günümüzde birçok kişinin de şikâyet ettiği hususlar arasında yer almaktadır. Aynı durum ise sizin başınıza da geldiğinde evin farklı bölgesinde sızmalar su kaçağının başladığı bölgenin orası olduğunun da habercisi olmayabilir. Sizlerde evinizde ya da iş yerinizde bir su kaçağı ile karşılaştığınızda ise fayanslarınızı ve duvarlarınızı deldirmeden, duvarlarınızı parçalatmadan onarımını yaptırmak için bizi arayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken 0(530) 544 54 48 Arayarak Bize ulaşmak.

Devamı
Neler Yaparız | Trabzon Su Kaçağı