0530 544 54 48
Adnan Kahveci Mah. Mimar Sinan Cad. Pelitli/Trabzon
Facebook ta Paylaş
Twitter ta Paylaş
KURUMSAL
BİZ KİMİZ ?

BİZ KİMİZ ?

Usta Yapı Isı Sistemleri| Kurumsal

Firmamız su tesisatında meydana gelen istenmeyen sorunları alanında uzman, tesisat ustaları ile minimum süre içerisinde çözerek, sizleri günlük hayatınıza hızla dönmenizi sağlar.
 

Usta Yapı Isı Sistemleri, günümüz teknolojisindeki gelişmelere hızla ayak uydurarak, su tesisatı sorunlarının tamamına modern cihazlarla müdahale eder.
 

Firmamız kurulduğu ilk günden bu yana daima kaliteli işçiliği minimum sürede gerçekleştirerek düşük fiyatlarla çalışmayı kendisine ilke edinmiştir. Bu nedenle sektörde adından sıkça söz ettirmiş ve kurulduğu günden bu yana sürekli İstanbulluların tercih ettiği bir marka olmuştur.
 

Usta Yapı Isı Sistemleri, karşılaştığı sorunları çözmede kesinlikle klasik yöntemler kullanmaz, işinin ehli ustalar ile önce sorunu tespit eder ardından kullanmış olduğu teknoloji harikası ekipmanlarla kısa süre içerisinde su tesisatında meydana gelen problemi ortadan kaldırır.
 

Usta Yapı Isı Sistemleri su tesisatı sisteminde meydana gelen, su kaçağı tamiri, pimaş tıkanıklığı açma, klozet tıkanıklığı açma, petek temizliği, lavabo tıkanıklığı açma gibi hizmetleri Trabzonlular için gerçekleştirir.

BİZ KİMİZ ? | Trabzon Su Kaçağı